TM Servis
napište nám mapa stránek
visual_top
Grafika - Design - WebIT a Data ServisImport EZSEvent management
Novinky Reference

WEBOVÉ STRÁNKY

TVORBA STRÁNEK (WEBDESIGN)

Jsme schopni vytvořit Vám webové stránky od samého počátku až do konce. Nejprve analyzujeme Vaše požadavky, navrhneme možná řešení, navrhneme grafický design stránek, zakódujeme a naprogramujeme vše potřebné. Následně jsme schopni zajistit vše nezbytné pro chod webových stránek a webové stránky společně vypustíme do světa internetu.

REDESIGN STRÁNEK

Máte webové stránky a nejste s nimi spokojeni? Zdá se Vám, že jsou zastaralé a neplní vaše očekávání? Je třeba si uvědomit, že redesign webu neznamená jen změnu grafiky. Ve většině případů je grafické zpracování v očích běžného uživatele jediným kritériem pro úspěšnost Vašich webových stránek. Málokterý uživatel však dokáže rozlišit kvalitu zdrojového kódu webu.

COPYWRITING

V obchodním světě mají kvalitní texty větší šanci přesvědčit zákazníka k zakoupení zboží či objednání služby. Copywriting se stává nezbytností a je načase najmout zkušeného copywritera.

ADMINISTRACE A SERVIS WWW STRÁNEK

Myslíme na to za Vás! Jsme připraveni pravidelně zajistit vždy aktuální a správný obsah Vašich stránek. Potřebujete-li provést okamžité úpravy, opravit problematická místa, zajistit rychlé načítání Vašeho webu tak, aby byli Vaši zákazníci vždy spokojeni?